Spała postraszyła. Nie zawsze wygrywa się 3:0.

Takiego przebiegu sobotniego meczu nie spodziewał się chyba nikt…ale właśnie to jest najlepsze w sporcie. Nieprzewidywalność. To słowo chyba najlepiej określa nasz ostatni pojedynek.

Pierwszy set nie przyniósł łatwej wygranej ale był dobrą zaliczką przed kolejnymi, dość trudnymi partiami spotkania. W dwóch kolejnych lepsi okazali się nasi rywale, choć na uwagę zasługuje nasza punktowa gonitwa i wyrównanie w końcówce drugiego seta. Dopiero zamiany w naszej drużynie i dynamiczny początek czwartej części spotkania odmieniły losy meczu, dając szanse na tie-break. W nim zdecydowanie prowadziliśmy, wygrywając ostatecznie 3:2.

Ostatni grudniowy mecz w naszej hali rozegramy w piątek, 21 grudnia o godz. 18:30. Podejmiemy TS Volley Rybnik. Zapraszamy wszystkich kibiców!

ZAKSA Strzelce Opolskie – SMS PZPS Spała 3:2 (22, -24,-24, 14,8)

Skład: Walawender, Wójtowicz, Szymański, Kryński, Ziółkowski, Wóz, Podborączyński (L) oraz Zapłacki, Walzak