Pierwszy punkt po meczu ze Świdnikiem

Meczem wyjazdowym rozpoczęliśmy sezon 2021/22. Wiedzieliśmy, że rywal postawi trudne warunki. A że do wyniku 3:1 dla nas brakowało naprawdę niewiele, mimo przegranej, naszej drużynie należą się słowa uznania.

O ile w 1., zwycięskim secie prowadziliśmy niemal od początku (ostatecznie set rozstrzygnięty na przewagi), o tyle w 3. części spotkania goniliśmy punktowo rywali, by zakończyć ją naszym zwycięstwem. Niewiele brakowało a 4. partia  dałaby zwycięstwo w całym meczu bo wynik 3:1 był na wyciągnięcie ręki. Avia Świdnik nie odpuściła jednak końcówki seta, wyrównując wynik na 2:2. W tie-breaku rywale odskoczyli nam punktowo dzięki bardzo mocnej zagrywce, wygrywając tę część i całe spotkanie 3:2.

Jednak wyrównany pojedynek na wyjeździe cieszy, tak jak pierwszy punkt wpisany do tabeli. W sobotę szansa na zdobycie kolejnych. W hali przy Kozielskiej podejmujemy KPS Siedlce. Zapraszamy kibiców na trybuny. Sprzedaży biletów od godz. 16:30.