Mamy to! UMKS Kęczanin Kęty pokonany!

Tylko jeden set przyprawił naszych kibiców w sobotę o szybsze bicie serca. W pozostałych trzech nie pozwoliliśmy przejąć UMKS kontroli nad wynikiem. Zwyciężyliśmy 3:1!

W pierwszych dwóch setach od początku narzuciliśmy swoje warunki i kontrolowaliśmy przebieg spotkania, wygrywając je do 22 i 21. Jednak w trzeciej partii spotkania coś się zacięło w naszej drużynie. Kęczanin od początku zyskał wyraźną przewagę, nie pozwalając nam nawet zbliżyć się punktowo. Ten set przegraliśmy do 17. Do czwartego za to podeszliśmy z większym spokojem, wygrywając do 19 i całe spotkanie 3:1.

ZAKSA Strzelce Opolskie – UMKS Kęczanin Kęty 3:1

Skład: Krawiecki, Wójtowicz, Szymański, Kryński, Zapłacki, Wóz, Pilichowski (L) oraz Walawender, Walczak i Podborączyński (L)