Dawid Krupa: „Zrobiliśmy dosłownie wszystko, aby w jak najlepszym stopniu przygotować się do nadchodzącego sezonu”

Za nami już siedem ciężkich tygodni przygotowań do nadchodzącego wielkimi krokami sezonu 2022/23. W ich trakcie nasza drużyna rozegrała cztery mecze sparingowe z ligowymi rywalami – KPS Chełmcem Wałbrzych, Tygrysami Strzelin i MCKiS Jaworzno, które zakończyły się dwoma zwycięstwami i dwiema porażkami. Continue reading „Dawid Krupa: „Zrobiliśmy dosłownie wszystko, aby w jak najlepszym stopniu przygotować się do nadchodzącego sezonu””

Poznaliśmy rywali, z którymi zmierzymy się w sezonie 2022/23

Po trzech pasjonujących sezonach spędzonych na parkietach Tauron 1 Ligi nadszedł czas, by ponownie odnaleźć się w realiach 2 ligi mężczyzn. Zespół jest aktualnie w fazie głębokiej przebudowy, jednak już dziś możemy uspokoić naszych kibiców – nowa drużyna jest już w komplecie i wkrótce zaprezentujemy zarówno sztab, jak i zawodników, którzy będą reprezentować nasz klub w nadchodzących rozgrywkach. Continue reading „Poznaliśmy rywali, z którymi zmierzymy się w sezonie 2022/23”

Najważniejsze trofeum europejskiej siatkówki klubowej zawitało dziś do Strzelec Opolskich!

Ratusz w Strzelcach Opolskich zamienił się dziś w skarbiec siatkarskich trofeów. Wszystko za sprawą wyjątkowych gości, którzy w godzinach porannych odwiedzili w ratuszu Burmistrza naszego miasta Pana Tadeusza Goca, a byli to strzelczanie pełniący na co dzień funkcję fizjoterapeutów Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Paweł Brandt oraz Bartosz Hołobut, a także środkowy naszego zespołu Markus Kosian.

Continue reading „Najważniejsze trofeum europejskiej siatkówki klubowej zawitało dziś do Strzelec Opolskich!”