Dla biznesu

Warto wspierać sport. Warto wspierać ZAKSĘ Strzelce Opolskie.

Chcemy aby nasz klub stał się promocyjną wizytówką miasta i platformą reklamową dla naszych sponsorów. Nasze działania promocyjne są dostosowane do Waszych indywidualnych potrzeb. Dzięki portalom branżowym i nowym mediom mamy ogólnopolskie zasięgi – to zwiększy skuteczność Waszej reklamy.

Siatkówka buduje na trybunach niezwykle rodzinną atmosferę. Jest ciekawym widowiskiem i doskonałą zabawą dla dzieci. Kibice oczekując sukcesu swojej drużyny wnoszą do widowiska ogromny ładunek emocjonalny. Możliwość dotarcia do potencjalnego klienta za pomocą tego źródła komunikacji buduje również Wasz pozytywny wizerunek.

Warto zapoznać się z naszą ofertą biznesową na sezon 2017/2018 tutaj.

 

 

O biznesie, sporcie i biznesie w sporcie… przy aromatycznej kawie.

Zapraszamy Państwa na Śniadania z ZAKSĄ Strzelce Opolskie.Wierzymy, że spotkania pod szyldem strzeleckiego klubu – zaplecza ZAKSY Kędzierzyn Koźle, aktualnego Mistrza Polski, pomogą w integracji lokalnego biznesu.Wymiana kontaktów, doświadczeń i wspólne rozmowy przyczynią się do rozwoju Waszych firm. My chcemy przy okazji propagować ideę wspierania sportu.

Śniadania z ZAKSĄ Strzelce Opolskie będą organizowane cyklicznie. Każde z nich to także okazja do krótkiej prezentacji Waszej firmy, w tym także usług i produktów dla lokalnego biznesu. Poznajmy się, porozmawiajmy, współpracujmy.