Derby w ramach Pucharu Polski

Lider tabeli, pretendent do awansu, Stal Nysa będzie naszym rywalem w środowym (30.10) meczu w ramach Pucharu Polski. Już dziś zapraszamy na 19:00 do hali przy Kozielskiej. Jako debiutanci tej ligi mamy mniejsze szanse na zwycięstwo …ale to tylko szanse. Na pewno nie wyjdziemy na parkiet ze spuszczonymi głowami. A sama siatkówka bywa nieprzewidywalna 😉 Zapraszamy już dziś na ten mecz – bilety po 5 i 10 zł. Kasa czynna od godz. 18:00. Obowiązują też nasze karnety. Do zobaczenia!

Continue reading „Derby w ramach Pucharu Polski”

Porażka we Wrocławiu

Na terenie przeciwnika zawsze gra się trudniej. Tym bardziej, jeśli jest to przeciwnik tak zdeterminowany, by wygrywać, jak Gwardia Wrocław. W niedzielnym meczu 13 października udało nam się urwać tylko jednego seta. Choć były momenty, gdy szala zwycięstwa przechylała się na naszą stronę i niewiele zabrakło, by o losach spotkania rozstrzygnął piąty set.

Continue reading „Porażka we Wrocławiu”

Akademia Siatkówki w przedszkolu nr 9

Przedszkolaki ze strzeleckiej „dziewiątki” zaprosiły nas na wspólne świętowanie dnia chłopaka. A my – jako Akademia Siatkówki Kronospan&ZAKSA – skorzystaliśmy z okazji, by zaszczepić w maluchach miłość do siatkówki i zachęcić je do prowadzenia aktywnego trybu życia. Za medale i prezenty odwdzięczyliśmy się przedszkolakom biletami na sobotni mecz. Dziękujemy za zaproszenie 🙂

Continue reading „Akademia Siatkówki w przedszkolu nr 9”