Tychy pokonane, czas na Andrychów

To był mecz z historią. Kto był – lub oglądał naszą transmisję 😉 – ten wie. Trzecia drużyna w tabeli pokonana. Wygraliśmy z Tychami 3:1.

Po pierwszym secie, w którym rywale nie sprawili nam wielu problemów, w drugim popełniliśmy sporo błędów, przegrywając tę partię do 19. Losy spotkania rozstrzygnęły kolejne dwa sety, w których wyraźnie dominowaliśmy na boisku, zdobywając punkty po kilku emocjonujących wymianach.

W meczu szóstej kolejki zaliczamy 6. zwycięstwo. Przed nami do końca I rundy jeszcze 3 spotkania, w tym najtrudniejsze – mecz z drużyną z Andrychowa. Rozegramy je na boisku rywali, 10 listopada. Trzymajcie kciuki!

ZAKSA Strzelce Opolskie – TKS Auto Partner Tychy 3:1 (22,-19,16,19)

Krawiecki, Wójtowicz, Wóz, Kryński, Zapłacki, Szymański, Pilichowski (L) oraz Walawender, Walczak, Ziółkowski