Poznaliśmy rywali, z którymi zmierzymy się w sezonie 2022/23

Po trzech pasjonujących sezonach spędzonych na parkietach Tauron 1 Ligi nadszedł czas, by ponownie odnaleźć się w realiach 2 ligi mężczyzn. Zespół jest aktualnie w fazie głębokiej przebudowy, jednak już dziś możemy uspokoić naszych kibiców – nowa drużyna jest już w komplecie i wkrótce zaprezentujemy zarówno sztab, jak i zawodników, którzy będą reprezentować nasz klub w nadchodzących rozgrywkach.

W tym momencie jesteśmy świadkami prawdziwej rewolucji kadrowej. Wiemy już, że z klubem pożegnali się Grzegorz Wójtowicz, Dominik Kramczyński, Markus Kosian, Fabian Majcherski, Ernest Kaciczak, Grzegorz Jacznik, Michał Szczechowicz, Krystian Walczak, Wiktor Kłęk, Szymon Matuszewski i Gracjan Maćkowiak.

www.blazejduk.pl

Nazwiska zawodników, którzy wkrótce będą reprezentować niebiesko-biało-czerwone barwy trzymane są w ścisłej tajemnicy, natomiast już dziś możemy zdradzić z kim zmierzymy się w sezonie 2022/23 w rozgrywkach 2 ligi mężczyzn.

🏐 Skład grupy 3

☑️ ZAKSA Strzelce Opolskie
☑️ KS Rudziniec
☑️ WKS Wieluń
☑️ Gwardia Wilczyce
☑️ Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
☑️ UKS Tygrysy Strzelin
☑️ KS Bielawianka Bester Bielawa
☑️ Hetman Włoszczowa
☑️ KPS Chełmiec Wałbrzych
☑️ AZS Częstochowa
☑️ EKO TEAM Częstochowa
☑️ IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice

Wśród zespołów z którymi zmierzymy się w przyszłym sezonie z pewnością największe wrażenie robi legendarny AZS Częstochowa – sześciokrotny mistrz Polski oraz dwukrotny zdobywca Pucharu Polski. Jednak wśród naszych ligowych jest również weteran 2-ligowych parkietów KS Bielawianka Bester Bielawa, który z sukcesami występuje w tej lidze nieprzerwanie od 2012 roku.

Jesteśmy przekonani, że będziemy świadkami pasjonujących meczów przy Kozielskiej 34.