Wygrajmy razem ten mecz!

Nasi siatkarze, podobnie jak w ubiegłym roku, razem z partnerem Akademii Siatkówki AS- firmą Kronospan, zachęcają panie do badań pod kątem raka piersi. Przypominają jak ważna jest tu rola… panów.

To właśnie mężczyźni powinni być tu największym wsparciem dla każdej kobiety. Bo paniom podczas badań często towarzyszy strach. Unikają też diagnostyki w obawie przed wynikiem. Wspólnie z Kronospanem przypominamy jak ważna jest tu profilaktyka. A nasi siatkarze w tegorocznej kampanii wspierają ważne dla siebie kobiety hasłami „Jestem Twoim mężem”, „Jesteś dla mnie ważna” czy „Mamo, pójdę z Tobą”. Swoje przesłanie kierują do bliskich sobie kobiet: sióstr, dziewczyn, żon czy matek, pokazując, że czasem kilka słów wsparcia czy krótka rozmowa mogą pomóc kobiecie pokonać strach przed badaniem. Nie mamy wątpliwości, że sami będą je trzymać za rękę w tej trudnej chwili.

Partner naszej akcji – Kronospan – zaprasza wszystkie zatrudnione u siebie kobiety na bezpłatne badania. W ten sposób daje przykład innym pracodawcom jak dbać o zatrudnione panie.

Drodzy panowie – piłka po waszej stronie. Wygrajmy ten mecz.