Maciek zostaje w domu

Pierwszy podpisany! Maciek Walczak zostaje z nami. Już trzeci sezon w naszych barwach, drugi na ataku. I to jakim ataku 😎

Maciej Walczak podpisał kontrakt na kolejny sezon 2019/2020 z ZAKSĄ Strzelce Opolskie.

Pochodzący ze Strzelec siatkarz swoje pierwsze kroki stawiał …w UKS Strzelce Opolskie. Na szczeblu młodzieżowym reprezentował także AZS PWSZ Nysa oraz MMKS Kędzierzyn Koźle. Był również zawodnikiem Młodej Ligi w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. Dla Maćka będzie to trzeci sezon w ZAKSIE Strzelce Opolskie.

Podczas walki o awans do I ligi, w półfinale i finale dał się poznać jako doskonały atakujący. Natomiast z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle zdobył w tym sezonie Puchar Polski i tytuł Mistrza Polski.

Bardzo cieszę się z naszego awansu do 1 ligi – mówi nasz atakujący. – Próbowaliśmy dokonać tego już rok temu, ale niestety nam się nie udało. W tym roku osiągnęliśmy cel, mam nadzieję że uda się nam pokazać z jak najlepszej strony. Satysfakcjonujące jest również to, że będę mógł grać w pierwszej lidze równocześnie mieszkając w swoim rodzinnym mieście. Na pewno czeka nas dużo wyzwań – ta liga jest bardziej wymagająca i będzie tam wielu doświadczonych i wymagających rywali. Nie będzie lekko… ale będziemy ciężko pracować i damy z siebie wszystko – dodaje Maciek.

Maćku, kibice na pewno pomogą. Trzymamy kciuki!