Mamy apetyt na więcej

Wiemy już, że kapitanem naszej drużyny w sezonie 2019/2020 będzie nadal Grzegorz Wójtowicz. To zawodnik z ogromnym doświadczeniem, niejednokrotnie nazwany przez kibiców filarem naszej drużyny. I coś w tym jest…

Nasz przyjmujący jest z ZAKSĄ Strzelce Opolskie od początku jej istnienia. A trzon drużyny tworzony przez zgranych zawodników to jego zdaniem recepta na sukces.

To bardzo ważne. Już w poprzednim sezonie byliśmy zgrani i już wtedy znaleźliśmy się blisko awansu do centralnego szczebla. Rok temu się nie udało, za to teraz pomogło w osiągnięciu celu

– mówi Wójtowicz. Nasz kapitan wie doskonale jak wysoko może być zawieszona poprzeczka w I lidze bo ma na koncie mecze w barwach Aluronu Warty Virtu Zawiercie, gdy plusligowa dziś drużyna grała na tym poziomie. I zapowiada, że sam awans to dopiero początek.

Cieszymy się z awansu do pierwszej ligi i mamy nadzieję, że nie będzie to szczyt naszych możliwości. W każdym meczu damy z siebie wszystko i będziemy walczyć o wygraną.

Doświadczenie i opanowanie naszego kapitana na pewno w tym pomogą!