Świątecznie i charytatywnie

Świąteczne akcje to nasza specjalność. W tym roku postanowiliśmy połączyć świętowanie…z pomaganiem. Wsparcia w leczeniu potrzebuje mama naszego zawodnika, była siatkarka. Nie zastanawialiśmy się ani chwili!

Pani Anna Walczak to mama naszego atakującego Krystiana Walczaka. Potrzebuje wsparcia w swoim najważniejszym meczu – walce z chorobą. Razem z naszymi sponsorami i partnerem naszej Akademii Siatkówki AS Kronospan, ruszyliśmy z pomocą! Okazało się też, że przy organizacji takich akcji nieocenione jest wsparcie naszego Klubu Kibica. Do pomocy zaangażowaliśmy wszystkich Strzelczan, zapraszając na nasze stoisko na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Przez 3 dni nasi kibice sprzedawali tam podarowane przez sponsorów prezenty a także wykonane przez naszych siatkarzy i pracowników Kronospan zestawy świąteczne. Spotkaliśmy się też  naszymi kibicami, rozdając bilety na 2 najbliższe mecze.

Bardzo dziękujemy wszystkim firmom zaangażowanym w akcję:

  • Kronospan
  • Malex
  • Drukarnia29
  • Wistolm Meble
  • Agrocentrum
  • Mayasoft Computers
  • TUW „TUW” Opole

a także naszym niezastąpionym kibicom.

Zbiórkę dla pani Anny można cały czas wspierać wpłacając datek na https://www.siepomaga.pl/anna-walczak. Dobro powraca.