Mamy przyjmującego z I ligi! To Justin Ziółkowski.

20-latek z KS AGH Kraków to kolejny zawodnik, który w swojej karierze, w poprzednich sezonach wchodził w skład Młodej ZAKSY. A że w sporcie historia także zatacza koło, w  nadchodzącym sezonie Justin będzie przyjmującym ZAKSY Strzelce Opolskie.

Po Marcinie Krawieckim to drugi zawodnik, który ostatni sezon spędził w I-ligowej drużynie z Krakowa. W odróżnieniu od naszego rozgrywającego, Justin swoje pierwsze siatkarskie kroki (2014/2015) stawiał z juniorami Stali Nysa. W barwach kędzierzyńskiej Młodej ZAKSY, współpracującej ze strzeleckim UKS zagrał sezon później. Stamtąd trafił na I-ligowe parkiety (2017/2018). A teraz… zasili naszą drużynę!

  • Wybrałem Strzelce Opolskie ponieważ jest to klub, który z roku na rok się rozwija i daje młodym zawodnikom duże możliwości. Bardzo dobrze wspominam czasy Młodej ZAKSY i współpracującego z nią strzeleckiego UKS dlatego nie zastanawiałem się długo nad tą ofertą. A że nowy skład to nowe możliwości… niewykluczone, że uda się w tym sezonie powalczyć o awans.

…mówi Justin. Z takim wsparciem będzie to łatwiejsze!

Sylwetka zawodnika:

wiek: 20 lat

wzrost: 194 cm

pozycja: przyjmujący

numer: 9

zdjęcie: www.mlodaliga.pl