„Jesteśmy drużyną z dużym potencjałem”. Krzysztof Zapłacki o rundzie rewanżowej.

Za ZAKSĄ Strzelce Opolskie pierwsza runda. Przed kolejną – spore oczekiwania i apetyt na sukces.

Jak sytuację naszej drużyny ocenia przyjmujący Krzysztof Zapłacki?

Zbliżające się sobotnie spotkanie z drużyną z Opola zainauguruje rudnę rewanżową. Rundę, która będzie dla nas bardzo istotna ponieważ rozstawi nas przed play-offami. Zakończony pierwszy etap sezonu pozytywnym wynikiem przywiezionym z Bielska osobiście uważam za udany, pomimo porażki na bardzo trudnym terenie w Andrychowie. 8 zwycięstw i 1 porażka to bardzo dobry wynik i obyśmy po drugiej rundzie mieli tyle samo powodów do zadowolenia a nawet i więcej ! Bo mamy duży potencjał i naszą drużynę stać na zwycięstwo w każdym spotkaniu. Z takim nastawieniem przystępujemy do każdego kolejnego meczu. Walczymy o to, aby sezon zasadniczy skończyć na pozycji lidera i zrobimy wszystko, aby to osiągnąć.

 

 

O wynik sobotniego spotkania „Killer” 😉 Zapłacki jest spokojny choć… nigdy nie można lekceważyć przeciwnika.

Sobotnie spotkanie na trudnym terenie w Opolu jest kolejnym krokiem do naszego celu. Mimo że Politechnika Opolska zajmuje miejsce w dolnej części tabeli, to w ich małej i kameralnej sali zawsze ciężo się g

ra. Dlatego liczymy na wsparcie wszystkich sympatyków strzeleckiej ZAKSY.

Czekamy na Was, drodzy kibice!