Nowy w ZAKSIE. Szymon Bereza zagra z nami!

Rozgrywający 1-ligowej Olimpii Sulęcin podpisał kontrakt z naszym klubem. Budując drużynę stawiamy na młodych…i to właśnie przekonało Szymona.

Witam kibiców ZAKSY. Nazywam się Szymon Bereza i gram na pozycji rozgrywającego.

Takimi słowami rozpoczyna poproszony o kilka słów o sobie. Tak więc witamy w imieniu Szymona, który cieszy się z gry w naszych barwach w nadchodzącym sezonie.

Mieszkam w pobliżu Częstochowy w Poczesnej. Do Strzelec Opolskich mam wiec „trochę” bliżej niż do Sulęcina, który reprezentowałem w poprzednim sezonie. Bardzo ucieszyła mnie propozycja zagrania w ZAKSIE. Znam kilku zawodników z „naszego 🙂” klubu ponieważ staliśmy po przeciwnej stronie siatki na Mistrzostwach Polski. Było dużo powodów dla których wybrałem klub ze Strzelec. Najważniejszy to szacunek za walkę i determinację w walce o możliwość gry w pierwszej lidze. Bardzo podoba mi się struktura zespołu, w której młodzi zawodnicy dostają swoje szanse na boisku nawet przy doświadczonych kolegach.

Młody rozgrywający zdobywał doświadczenie we wspomnianej już Olimpii Sulęcin, reprezentował też barwy Jastrzębskiego Węgla i GKS Katowice. A co jeszcze przekonało go w naszej propozycji?

 Na pewno fakt, że będę miał możliwość trenowania z zawodnikami Mistrza Polski. Myślę, że się  polubimy, do zobaczenia na meczach ✌️

Nie mamy wątpliwości 😉 Do zobaczenia.