Rusza akcja Rodzina Kibicuje

Wspólne kibicowanie i spędzenie sobotniego popołudnia na naszym meczu to doskonały pomysł dla całych rodzin! Zapraszamy dziadków z wnukami i rodziców z dziećmi. Ciocie i wujkowie mile widziani 😉

Rodzino, kibicuj ZAKSIE! Niech młode pokolenie przekona się, że mama, babcia czy tato i dziadek są doskonałymi kompanami we wspólnym kibicowaniu!  Z kolei starsi członkowie rodziny mogą zaprosić na mecz swe dzieci i wnuki by pokazać im jak w duchu fair-play wspierać naszą strzelecką drużynę! Wspólne, rodzinne kibicowanie to propagowanie takich wartości jak: uczciwa walka, poczucie jedności i solidarności wśród kibiców, współpraca w grupie i przyjaźń między kibicami klubów siatkarskich.

W ramach projektu dofinansowanego ze środków Gminy Strzelce Opolskie wypuszczamy specjalną linię gadżetów!

Oto zasady akcji:

  1. Akcja Rodzina Kibicuje trwa od 1.02.2020 do 30.11.2020 roku i jest realizowana podczas meczów ZAKSY Strzelce Opolskie rozgrywanych w hali przy ul. Kozielskiej.
  2. Zestaw bezpłatnych gadżetów (czapeczka, szalik samochodowy, wpinki i wlepki) otrzymają kibice, którzy wybiorą się na mecz ZAKSY Strzelce Opolskie jako przedstawiciele co najmniej dwóch różnych pokoleń tej samej rodziny (np. rodzic i dziecko, wnuk i babcia).
  3. Na jedną rodzinę przypada jeden zestaw gadżetów.
  4. Chęć uczestnictwa w akcji należy zgłosić przed meczem, w punkcie kasowym przy wejściu do hali.
  5. Uczestnictwo w akcji Rodzina Kibicuje jest równoznaczne ze zgodą na wykonanie i publikację zdjęć z wizerunkiem uczestników, wykonanych podczas meczu.
  6. Liczba zestawów ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.