Czy w Jaworznie uda się przełamać złą passę?

Kilka ostatnich spotkań Krispol 1. Ligi nie przyniosło nam – tak potrzebnych w tej fazie rozgrywek – punktów. Uzbierana przewaga powoli topnieje choć o pozostanie w lidze powinniśmy być na razie spokojni. Co przyniosą kolejne mecze? Większość z nich rozegramy w naszej hali przy ul. Kozielskiej.

Porażka z rozstawioną dużo wyżej w tabeli KFC Gwardią Wrocław była kolejną po trudnych meczach ze Stalą Nysa czy BBTS Bielsko-Białą. W meczach z doświadczonymi drużynami, które wymieniane są jako pretendenci do awansu można było spodziewać się kłopotów. Dużo większym zaskoczeniem była postawa walczących z coraz większym zacięciem o ligowe punkty siatkarzy z Siedlec. Po tej porażce to ostatnia chwila, by zanotować kolejne wygrane i odskoczyć punktami w tabeli od drużyn, które będą walczyć o utrzymanie.

Najbliższy mecz rozegramy w sobotę, 25 stycznia z MCKiS Jaworzno. Po tym spotkaniu wracamy do hali przy ul. Kozielskiej, i to niemal na cały luty. To prawdziwa gratka dla kibiców, którzy będą dopingować naszą drużynę 3 tygodnie z rzędu:

  • 1 lutego, godz. 19:00 – ZAKSA Strzelce Opolskie vs Chrobry Głogów
  • 8 lutego – ZAKSA Strzelce Opolskie vs AGH Kraków
  • 13 lutego, godz. 17:30 (transmisja w PolsatSport) – ZAKSA Strzelce Opolskie – Mickiewicz Kluczbork

Zapraszamy do naszej hali!